hosting menu left
hosting menu right

top of hosting header
hosting plan ico 1
hosting plan ico 2
hosting plan ico 3


bottom of hosting header
website hosting main area top
Start
Wyprawa w Góry Rawskie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 23 czerwca 2016 00:00

W środę 22 czerwca 2016 r. uczniowie klas I Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krasnosielcu wybrali się wraz z wychowawcami w Góry Rawskie. Pogoda dopisała, więc wszyscy pełni energii i zapału dotarli na szczyt aby podziwiać piękne widoki okolicy. Kolejnym punktem wyprawy było ognisko na pobliskiej polanie. Oprócz pieczenia kiełbasek, były również inne atrakcje, takie jak drużynowe gry i zabawy zadaniowo - edukacyjne, przygotowane przez p. Mirosława Chodkowskiego. Integracji uczniów sprzyjały również wspólna gra w piłkę i rozmowy na piknikowych kocykach. Pełni emocji i wrażeń wszyscy wracaliśmy snując plany na wakacje.


 

Nowości


website hosting main area bottom

Strona optymalizowana dla Google Chrome, Mozilla Firefox, IE 7/IE 8 1280x1024x32.

Wykorzystywanie treści strony oraz materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody administratora strony ZABRONIONE!

©2010-2017 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Krasnosielcu, ul. Ogrodowa 2a, 06-212 Krasnosielc, tel. 29717-50-88, by mgr Mariusz Bobiński.

Stworzone dzięki Joomla!